Teknoloji

Crash Team Rumble ile Çok Oyunculu Bir Oyun Seriye Katılıyor

Crash serisinin yeni oyunu duyuruldu. Alışık olduğumuz komik fıkraların duyurulması ile Çarpışma Ekibi Rumble’ı kendini gösterdi. Bu kez oldukça farklı bir oyunla karşılaştık. İlk detaylar burada.

2010 yılında çıkan Crash Bandicoot Nitro Kart 2’nin ardından derin bir sessizliğe gömülen seri, ilk olarak 2017’de çıkan orijinal üçlemenin yenilenen versiyonu ile yeniden canlandı. Ardından Crash Team Racing Nitro-Fueled, Crash Bandicoot 4: It’s About Time ve Crash Bandicoot: Kaçak! Oyunlarını gördük.

Crash Team Rumble, Serinin Havasını Değiştiriyor

Crash Bandicoot 4: It’s About Time’ın Steam’de yayınlanmasının üzerinden kısa bir süre sonra The Game Awards’ta sahne alan sevimli maskot ve Toys for Bob tarafından geliştirilen yeni oyun duyuruldu. Ancak bu sefer önümüzde çok farklı bir oyun var. Öyle ki seri, dörde dört takım tabanlı çok oyunculu Crash Team Rumble’ı içerecek.

Crash, Coco, Doctor Neo Cortex, Tawna ve diğer birçok karakter seçilebilir ve çapraz platform Takviyenin de sunulacağı oyunun oynanışına göre en çok Wumpa meyvesini toplayan taraf kupayı kaldıracak. Tabii bunu yaparken rakip kadroya da dikkat etmemiz gerekecek.

Her karakterin kendine özgü gücü, kişiliği ve oyun stili olacaktır. Bu nedenle, bu, oynanışta çok fazla çeşitlilik anlamına gelir. Zafere giden yolda kayak yapmak, ortalığı kasıp kavurmak ve zıplamak dahil her şeyi yapmamız gerekecek. Yani stratejik unsurlar içeren bir oyun bizleri bekliyor.

Crash Team Rumble elbette farklı, çünkü bu zamana kadar hep aşina olduğumuz Crash oyunlarıyla karşılaştık ama çok oyunculu oyunların her zamankinden daha popüler olduğunu düşünürsek iyi bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Tabi oyun çıktığında bunu daha doğru anlayacağız. Bakalım gelişmeler ne yönde olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu