Ekonomi

Amer Sports, 105 Milyon Hisse İçin İlk Halka Arz Fiyatını 13 Dolar Olarak Belirledi

Amer Sports Corporation bugün, 105 milyon hisseyi hisse başına 13,00 $ fiyatla halka arz ederek ilk hisse satışının fiyatını açıkladı. Ayrıca Amer Sports, sigortacılara ek talebi yönetmek için 15,75 milyon nominal hisse daha satın almaları için 30 günlük bir seçenek verdi. Nominal hisselerin 1 Şubat 2024’ten itibaren New York Borsası’nda “AS” sembolüyle işlem görmeye başlaması planlanıyor.

Hisse satışının, kapanışa ilişkin tüm standart şartların yerine getirilmesi halinde 5 Şubat 2024 tarihinde tamamlanması bekleniyor.

Hisse satışında Goldman Sachs & Co. LLC, BofA Securities, JP Morgan ve Morgan Stanley lider yöneticiler olarak görev yapıyor. Citigroup, UBS Investment Bank, Baird, BNP PARIBAS, CICC, CLSA, Evercore ISI, TD Cowen, Wells Fargo Securities, Deutsche Bank Securities ve HSBC’nin menkul kıymet satışlarında talep toplayıcı olarak hizmet vermektedir. Satışta Blaylock Van, LLC, Drexel Hamilton, Loop Capital Markets, Ramirez & Co., Inc., Siebert Williams Shank ve Tigress Financial Partners eş yönetici olarak görev yapacak.

Bu hisse satışına ilişkin Form F-1 kayıt beyanı ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulmuş ve 31 Ocak 2024 tarihinde onaylanmıştır. Hisse satışı yalnızca izahname yoluyla yapılmaktadır. İzahnamenin kopyaları, kesinleştikten sonra SEC’e sunulacak.www.sec.gov adresindeki web sitesinden EDGAR’ı ziyaret ederek ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Alternatif olarak, izahnamenin bir kopyasını Goldman Sachs & Co. LLC, Dikkat: Prospectus Departmanı, 200 West Street, New York, NY 10282 adresine, 866-471-2526 numaralı telefondan veya telefonla gönderebilirsiniz.[email protected]E-posta adresinden;BofA Securities, Inc, NC1-022-02-25, 201 North Tryon Street, Charlotte, NC 28255-0001, Dikkat: Prospektüs Departmanı, 800-294-1322 numaralı telefondan telefonla veya[email protected] E-posta adresinden; JP Morgan Securities LLC, Broadridge Financial Solutions c/o, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717 veya 866-803-9204 numaralı telefonu arayarak[email protected] E-posta adresinden; veya Morgan Stanley & Co. LLC, Dikkat: Prospectus Departmanı, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, NY 10014.

Bu duyuru, bu menkul kıymetleri satın alma daveti veya satma teklifi talebi anlamına gelmediği gibi, bu menkul kıymetleri satma teklifi talebini veya bu menkul kıymetleri satma teklif talebini teşkil etmez; bu tür bir teklif veya satış, söz konusu yargı bölgesinin menkul kıymetler kanunları uyarınca kayıt veya muafiyetten önce yapılmalıdır. Bu durum, yargı yetkisinin menkul kıymetler kanunlarına uymadığı herhangi bir yetki alanında meydana gelmeyecektir. Menkul kıymetlerin satın alınmasına veya satılmasına yönelik tüm talepler, talepler veya teklifler, değiştirildiği şekliyle 1933 Menkul Kıymetler Kanununun kayıt gerekliliklerine uygun olacaktır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu