Teknoloji

NASA, Netflix Benzeri Yayın Platformunu Duyurdu: Hem Ücretsiz Hem Reklamsız

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), tüm uzay meraklılarını mest edecek bir çalışmaya imza attı. Kurumdan yapılan resmi açıklamada, ” NASA+“adlı yeni bir akış platformunun açılacağı belirtildi. tüm çalışmalarını yayınlayacak. bir yer olacak. Ayrıca NASA’nın orijinal web sitesi de daha iyi bir deneyim sunmak için güncelleniyor.

NASA’nın şu an kullanımda olan web sitesi daha çok bir kurum. haber sitesi gibi oldu . Bu bağlamda site genel olarak küçük resimler ve altyazılarla doluydu. Uzay görevleri ve günün uzay fotoğrafı gibi değerli açıklamalar ve içerikler bulmak için sitede çok araştırma yapmak gerekti. Beta sürümü kapsamında kullanıma sunulan yeni web sitesi, entegrasyonları ve çağdaş görünümü ile daha kullanıcı odaklı bir yapıya kavuşturulmuştur. Eğer istersen, BuradaNASA ilişkiyi kullanıyor beta aşamasındaYeni web sitesine göz atabilirsiniz.

Gelelim en önemli konuya: NASA+ tam olarak ne sunacak?

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’i düşünün. Burada NASA+ servisi, onun uzay odaklı versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Ücretsiz ve reklamsız Uzay istasyonu görevi görecek platformda, NASA’nın geçmiş uzay görevlerine ilişkin yayınlar yer alacak. Ayrıca NASA, platforma özel belgeseller de oluşturacak. NASA kullanıcıları canlı yayınlanacakuzay görevlerini de yine NASA+ üzerinden yayınlayacak.

iOS ve Android cihazlarda (tabletler dahil) NASA’nın uygulamasında NASA+ entegre olacak . Kullanıcılar ayrıca Roku, Apple TV ve Fire TV gibi cihazlar üzerinden akıllı TV’lerinde NASA+ kullanabilecekler. NASA yılın akış platformunu açıkladı daha sonraki zamanlardakullanıma sunulacağını ve gelecekte bununla ilgili daha fazla duyuru yapacağını duyurdu.

NASA+ için tanıtım görseli:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu