Haber

Kuşadası Belediyesi Mobil Ekip Vatandaşları Evlerinde Ziyaret Etti

Kuşadası Belediyesi’nin Güvercin Masa bünyesinde kurduğu gezici ekip, sorunları yerinde tespit etmek için vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Ziyaretler sırasında mobil ekip Kuşadası halkının istek ve önerilerini alarak en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlıyor.

Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından ‘vatandaş odaklı’ hizmet anlayışı doğrultusunda yeniden yapılandırılan, teknik ve personel yönünden güçlendirilen Güvercin Masa gezici grubu, mahallelerde yaşanan sorunları yerinde tespit etmeye devam ediyor.

Gezici grup her gün Kuşadası’nın farklı bir mahallesine giderek konut ziyaretlerinde vatandaşlarla yüz yüze iletişim kuruyor. Görüşmeler sırasında mahalle sakinlerinden gelen şikayet ve talepler ile ilgili mobil grup çalışanı tarafından başvuru formları oluşturulmaktadır. Formlar ivedilikle ilgili birimlere iletilerek bölgedeki sorunların vakit kaybetmeden giderilmesi sağlanmaktadır.

Bu kapsamda gezici heyet, Kuşadası Belediyesi tarafından alt ve üst yapısı yenilenmeye başlanan Güzelçamlı Mahallesi’ni ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu