Yaşam

Komedyen Ricky Gervais ölüm tehditleri alıyor, güvenliği artırıyor

Komedyen Ricky Gervais’in ölüm tehditleri aldıktan sonra Armageddon turnesi öncesinde güvenliğini artırmaya hazırlandığı açıklandı. Anonim bir kaynak, Tanrı veya Hitler gibi tabu konular hakkında şaka yapan Gervais hakkında, “Ricky, hayatının tehdit edildiği konusunda bilgilendirildi. Yardımcıları ona göstermese de ona çok rahatsız edici mektuplar gönderildi.”

The Sun’a konuşan kaynak, güvenlik güçlerinin olaydan önce arenayı taradığını ve kendilerinin de kalabalığın içinde olduklarını açıkladı.

Gervais ilk olarak ABD gezisi sırasında kurşun yarası korkusuyla güvenlik önlemlerini artırdı.

‘RICKY GERVAIS ASLANLARIMIZ İÇİN BİRAZ HATASIZ OLABİLİR’

Gervais, bir stand-up sırasında öldükten sonra, Londra Hayvanat Bahçesi’nde vücudunun aslanlar tarafından yenmesini istediğini söyledi. Vegan olan Gervais, “Böylece hayvanlara en azından bir miktar geri vermiş oluyoruz” dedi.

Hem Londra hem de Whipsnade Hayvanat Bahçesi’nden sorumlu olan Londra Zooloji Derneği, Gervais’in talebini reddetti. Kathryn England, Londra Zooloji Topluluğu’nun yöneticisi Kathryn England, “Ricky’nin aslanlarımız için biraz huysuz olabileceğinden şüpheleniyorum. Ancak aslanlarımızı daha uygun bir diyetle beslememize yardımcı olacak bağışları memnuniyetle karşılarız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu