Haber

Germencik Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı öncesi esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı

Germencik Belediyesi, Cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Belediye Başkanı Fuat Öndeş, ilçe merkezindeki esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı takdim ederek, tüm vatandaşları konut ve işyerlerini bayraklarla süslemeye davet etti.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla esnafa bayrak dağıttı. Lider Öndeş, Germencik ilçe pazarında tezgah kuran esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, hayırlı alışverişler dileyerek sohbet etti. Ardından Öndeş Türk bayrağını dağıtarak vatandaşları ev ve iş yerlerini Türk bayrağıyla süslemeye davet etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünün tüm ülkede olduğu gibi Germencik’te de büyük bir coşkuyla kutlanacağını belirten Öndeş, “Germencik Belediyesi olarak Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı münasebetiyle vatandaşlarımızla bir araya gelerek hediyelerimizi sunduk. 100’üncü yılımızı büyük bir mutluluk ve coşkuyla kutlayacağız.” .” ifadelerini kullandı.

Öte yandan belediye ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanı bayraklarla donatıldı. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu