Haber

D-100’de Yarışan Otomobillerin Neden Olduğu Kazada 3 Kişi Yaralandı

BAHÇELİEVLER D-100’de yarıştığı iddia edilen otomobillerin neden olduğu kazada, içinde 2’si çocuk 7 kişinin bulunduğu araçta bulunanlar korku dolu anlar yaşadı. Araçlardan birinin çarptığı araçta bulunan 3 kişi yaralandı.

Kaza, Bahçelievler D-100 Atatürk Havalimanı istikametinde meydana geldi. İddiaya göre yarışan iki araçtan biri, aynı yöne gitmekte olan Emre Arapoğulları’nın (27) liderliğindeki otomobile çarptı. Kazanın etkisiyle Aktaş’ın kullandığı otomobil savruldu. Bu sırada araçta 2’si çocuk 7 kişi bulunuyordu. Araçta tedirgin anlar yaşayan 3 kişi yaralandı. Ambulansa kaldırılan Hatice Arapoğulları (58), Arda Arapoğulları (16) ve Salih Arapoğulları (34) İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kazayı anlatan otomobil sürücüsü Emre Arapoğulları, “130-140 kilometre rahat bir hızla geldi. 130-140 kilometre hızla geldi. Hızla gelip bize çarptı, temelde sorun oldu.” o panikle ailemi dışarı çıkarın.Biri iki araba olduğu için duramadı önümüzde durdu.Obur arkamızda durdu.Şu anda engelli kardeşim 2 gündür yatıyor.Daha ne olduğu belli değil. Daha çıkmadı.Kırık mı çıkık mı belli değil.Ödem oluştu.Henüz dağılmadı.Daha düzelmedi.Annemin durumu devam ediyor.3-4 tane kırığı var. Kaburgasında birkaç çatlak var. Diğer yeğenimin kafası kırık. O da diğer hastanede tedavi görüyor. Aslında psikolojisi çok bozuk” dedi. “Adaletin yerini bulmasını istiyoruz. Psikolojik rahatsızlığı var” dedi. Polisin kazanın ardından yarıştığı iddia edilen sürücüleri sözlerini almak üzere polis merkezine götürdüğü belirtildi.

haberpazaryolu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu