Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizim de hatalarımız, kusurlarımız olabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Havalimanı Kağıthane Gayrettepe etabının açılış töreninde açıklamalarda bulunuyor.

“Bizim de hatalarımız, kusurlarımız olabilir. Bütün çabalarımıza rağmen başaramadığımız konular olabilir ama vatana hizmet çabamızdan asla vazgeçmiyoruz.

21 yıllık iktidar dönemimizde hiçbir zaman belediyelerimizi siyasi renklerine göre ayırmadık. Projelerimizi paylaştık, muhalefete yönelik eleştirilerimizi açıkça dile getirdik. Seçimin bittiği gün de sandık iradesine saygı göstererek hizmetlerimize devam ettik. Bu durum İstanbul için de geçerli. Eğer İstanbul bugünkü halinden daha geriye gitmediyse bunun nedeni biz sorumluluğu üstlenmiş olmamızdır. Kentin iflas etmesini engelledik.

Artık Kağıthane’deyiz. Kağıthane’nin Haliç’e bağlanan kısmının nasıl toprak gibi aktığını hatırlıyor musunuz? Boğazın pırıl pırıl temiz suyunu buraya bağladık. Bundan sonra buradaki su kristal berraklığına kavuştu. Bir kez söylediğimizde yaparız. Bundan sonra da yapacağız, Murad’ımızla yapacağız. Hedefine ulaşmak istiyorsan Murat’a sahip çıkacaksın.

Bir tarafta belediyeler, diğer tarafta hükümet olarak el ele vererek ülkemizi ayağa kaldıracağız. İstanbul’u, Ankara’yı, İzmir’i, Eskişehir’i, Konya’yı, Kayseri’yi ve ülkemizin 30 büyükşehirini canlandıracağız.

Sabiha Gökçe Havalimanı-Pendik metrosu gibi değerli bir projeyi halkımızın hizmetine sunuyoruz. Ancak biz bunu yeterli bulmuyoruz.

Detaylar geliyor….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu