Haber

Bakanlık kartı koyduğu araçla ters yönde ilerleyen sürücü yakalandı

KAĞITHANE’de camına bakanlık kartı bulunan araçla ters yöne girip sürücülerle tartışan M.O.D., yakalandı.  M.O.D.’nin aracına koyduğu bakanlık kartının geçersiz olduğu öğrenilirken şüphelinin çok sayıda cürümden kaydının olduğu öğrenildi.

Olay, dün saat 15.50 sıralarında Kağıthane’de meydana geldi. Gazeteci Bora Erdin, Merkez Mahallesi’nde içinde ailesinin de içinde olduğu arabasıyla seyir halindeyken aykırı istikametten gelen 34 AK 911 plakalı araç şoförü kendisinden yol istedi. Aykırı istikametteki şoföre yol vermeyen Erdin, şoförün kendisine küfür ve hakaret etmesi üzerine cep telefonuyla o anları kaydetmeye başladı. Erdin daha sonra önünde bakanlık kartı bulunan aracı toplumsal medya hesabından paylaşarak yaşadıklarını anlattı.

Bunun üzerine İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü grupları kelam konusu araç şoförünün yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda M.O.D. olduğu belirlenen şoför gözaltına alındı. Şoförün aracının trafikten men kaydı olduğu görülürken, arabasındaki bakanlık kartının düzmece olduğu belirlendi. Takımların yaptıkları çalışmada M.O.D.’nin ‘yaralama’ ve ‘uyuşturucu’ gibi suçlardan kaydı olduğunu tespit etti. Ekipler M.O.D.’nin aracını bağlarken şoföre ise ‘tehdit’ hatasından isimli süreç başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu