Haber

Arabasının lastiği kesilen Deniz Uğur ve Erdinç Gülener sosyal medyada isyan etti

Bir süredir Reha Muhtar’la açtığı davalarla gündeme gelen Deniz Uğur, sosyal medya hesabından paylaştığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Bir süredir velayet davasıyla uğraşan oyuncu, çıktığı programlarda Reha Muhtar’la yaşadığı olayları anlatıyordu. Aracının lastiğinin boydan boya kesildiğini gören Deniz Uğur, ‘Senden kim korkuyorsa senin gibi olsun.’

Ünlü oyuncu Deniz Uğur, bir süredir çocuklarının babası Reha Muhtar ile yaşadığı velayet davasıyla gündemdeydi.

İkiz çocukları Mina ve Poyraz’ın velayetini almaya çalışan Uğur, rol aldığı programlarda geçmiş deneyimlerini, çocuklarının yaşadığı güncel sorunları ve hayatını anlatıyor.

Reha Muhtar’ın kızını alkole zorladığı iddialarının ardından kızı Mina’nın velayetini alan Uğur, şimdi de Poyraz için mücadelesini sürdürüyor.

Reha, bu noktada Muhtar’ın oğlu Poyraz’a psikolojik baskı yaptığını ve onu yalan söylemeye ittiğini belirtti. Deniz Uğur, Seren Serengil’in programında Reha Muhtar’ın akli dengesinin yerinde olmadığı iddialarını bile öne sürdü.

Reha Muhtar, Deniz Uğur’u anne olamamakla suçladı. Bunun üzerine mahkemece velayet davasında yeni bir karar verildi ve Adli Tıp devreye girdi.

İstanbul Aile Mahkemesi, hem Deniz Uğur’un hem de Reha Muhtar’ın ebeveynlik görevlerini yerine getirmelerine engel olabilecek herhangi bir ruhsal veya bedensel rahatsızlığı olup olmadığı konusunda adli tıp raporu talep etti.

Deniz Uğur, dava haberinin yanı sıra yaşadığı hayret verici olayı da sosyal medya hesabından paylaştı.

2017 yılında Bir Mecnun Sevda dizisindeki partneri oyuncu Erdinç Gülener ile 2021 yılında evlenen Deniz Uğur, eşinin arabasının lastiğinin boydan boya kesildiğini ortaya çıkardı.

Erdinç Gülener’in paylaştığı fotoğrafa “Hayatımıza kast var. Her kimsen benim seninle işim var” diyerek, “Senden kim korkuyorsa senin gibi olsun” yazdı.

Uğur ve eşi Gülener, bu davranışlarının karşılıksız kalmayacağı konusunda kendilerini tehdit etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu