Haber

AK Parti Bursa’dan 22. yıl mesajı

BURSA (İGFA) –AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti’nin 22. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama bildirisi yayınladı.

Başkan Gürkan, kutlama konuşmasında AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana hayatın her alanında yaptığı reformlarla Türk milletinin güvenini ve takdirini kazandığını belirterek, Türkiye’nin dünyada bir söz ülkesi olduğunu vurguladı. bu güven sayesinde.

Cumhurbaşkanı Gürkan, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her alanda güçlü bir Türkiye hedefiyle kurulan AK Parti’nin şevk ve heyecanla yoluna devam ettiğini belirterek, ” Eğitimden sağlığa, emniyetten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora Türkiye’nin her alanda eksiklerini gidermekle kalmadık, bundan sonraki atılımların altyapısını da oluşturduk. 2023 hedefleri, Türk Yüzyılını başlatmanın haklı gururu ile 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmak, ülkemize ve milletimize verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmek istiyoruz.” dedi.

“Geçtiğimiz 22 yılda olduğu gibi AK davasının AK kadroları olarak, Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, milletimizin sevgisi ve heyecanıyla emin ve kararlı adımlarla ilerleyeceğiz.” İlk gün” diyen Önder Gürkan, “Ülkemizin hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar partimizin farklı kademelerinde görev yapmış tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu vesileyle ahirette şehit olan meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.AK Partimizin 22. kuruluş yılı kutlu olsun.”

haber-sivrihisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Pursaklar Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu